Ana Sayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle
 
Sayfa: 1
 http://ingilizdili.org/index.php sayfası diyor ki
Bu Linki Diğer Sitelerde Paylaşarak Sitemize Backlink Kazandırabilirsiniz.

  

29 Ekim 2017, Pazar, 11:24:55

 

jeepers@ Çevrimdışı

Global Moderator
Newbie
*****
Üyelik Tarihi:27 Aralık 2016
Kişisel: 10
Konular: 39 - İleti: 43
Meslek: Teacher
Teşekkür toplamı: 310 
Saygınlık Puanı: 22592
MesajRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRep

Meb ders kitabında 2 ünitede anne ile çocuk arasında geçen diyalogda "süt kutusuna bak" derken carton yerine cartoon denilmiş.


carton:
1 a light cardboard or plastic box or pot for holding goods, especially food or liquid; the contents of a carton•  2 (NAmE) a large container in which goods are packed in smaller containers• 1 an amusing drawing in a newspaper or magazine, especially one about politics or events in the news 2 You are not allowed to view links. Register or Login 3 ([/color]also [/b]) a film/movie made by photographing a series of gradually changing drawings or models, so that they look as if they are moving• •  4 (technical) a drawing made by an artist as a preparation for a painting

29 Ekim 2017, Pazar, 22:06:28

 

MFB Çevrimdışı

The Owner
Administrator
Ultimate Member
*****
Üyelik Tarihi:01 Şubat 2010
Kişisel: What You See Is What You Get
Nerden: ÇORUM
Konular: 4580 - İleti: 8915
Meslek: ELT
Teşekkür toplamı: 3083 
Saygınlık Puanı: 768128
MesajMesajMesajMesajMesajMesajRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRep
Yazım hatası yapılmış haklısınız. Bu kitaplar bir de bağımsız öğretmenlerden oluşan 6-8 öğretmen tarafından kontrol ediliyor da basılıyor.

Paylaşımlara "Teşekkür Etmek" zahmet değil inceliktir. Paylaşılanı herkes alabilir ama "Paylaşmayı" herkes paylaşamaz. Paylaşmayı hazmeden ve bundan haz duyanlardan olmanız dileğiyle.

 
Sayfa: 1   Aşağı git
 

ÜYELER İÇİN YASAL UYARI

Bu site bir forum sitesidir. Üyelik sistemlidir. Üyelerimiz forum kurallarını üye olurken kabul etmiş sayılır. Üyelerimizin yazdıkları önceden kontrol edilemez ve yazdıklarından dolayı bu site sorumlu tutulamaz. Sitede bulunan linklerin tamamı kopya olup, site sahibiyle ve yönetimiyle ilişkili değildir. Forum alanlarını kullanırken; 3.Şahısların kişilik ve gizlilik haklarını ihlal edici iletiler yazmak, pornografik görüntüler paylaşmak, Hak sahibinden izin almadan MP3, Film, dizi, video, kitap, dergi, yazılım vb. eserleri doğrudan paylaşmak, ayrıca ilgili lisans sahibi olmayan sitelere erişim için link paylaşmak hukuka ve yasalara aykırıdır. T.C. yasalarına ve hukuka aykırı olan bu tür paylaşımlar site içerisinde tespit edildiği veya hak sahibi tarafından şikayete konu olduğu takdirde, kullanıcı siteden uzaklaştırılacağı gibi, sistem tarafından tutulan kayıtlar, talepleri halinde yasal mercilere verilebilecektir.

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, abuse@ingilizdili.org e-mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler ekibimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. .