Ana Sayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle
 
Sayfa: 1
 http://ingilizdili.org/index.php sayfası diyor ki
Bu Linki Diğer Sitelerde Paylaşarak Sitemize Backlink Kazandırabilirsiniz.

  

07 Eylül 2015, Pazartesi, 11:25:19

 

panenka Çevrimdışı

Global Moderator
Ultimate Member
*****
Üyelik Tarihi:17 Haziran 2010
Kişisel: 40
Konular: 657 - İleti: 1829
Meslek: öğretmen
Teşekkür toplamı: 2311 
Saygınlık Puanı: 264960
MesajMesajMesajMesajMesajMesajRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRepRep

Bu sene 7 ve 8lerim var. Bu nedenle sadece 7. ve 8. sınıfların sunumlarını hazırlıyorum. Şimdilik her iki kitaptan 3er ünite bitti. Sunumlarımı doyurucu bir şekilde doldurdum. Bilenler zaten bilir.
 7ler için 6. sınıfı gözden geçiren özel bir sunum hazırladım. 7. ve 8. sınıf kitaplarında ünitelerdeki kullanım hatalarını düzelttim. 7. sınıf sunumları 8'lerin sunumundan çok daha fazla yorucu olduğunu da belirtmek isterim.
 
 8ler için her ünite başında üniteyle ilgili özlü sözler kullandım, ünite sonuna 20 soruluk özgün TEOG denemesi ilave ettim.  Ayrıca extra bölümler de var. 2. ünite videolar sebebiyle 200 Mb'nin üzerinde. Her bir sunum yaklaşık 15 günümü aldı zaman olarak eksiği yok fazlası var.
 
 Ancak sunumları (her sunum için 10 TL) ücret karşılığında paylaşmayı düşünüyorum. İlgilenen olursa sadece özel mesaj yoluyla irtibata geçebilir. Ünitelerin tamamının sunumu bitmediği için toplu indirim yoktur.
 
 
Sunumları satın alan arkadaşların sunumları herhangi bir yolla paylaşması durumda hakkımı helal etmeyeceğim gibi sunum paylaşımlarımı istemiyerek de olsa sonlandırmak zorunda kalacağım. Biraz empati biraz emeğe saygı.[/u]
 [/size]

 
 Lütfen buraya konuyla ilgili mesaj yazmayınız.


"Upload", ingilizdili'den, "download" senin olsun, "Emek" ingilizdili'den, "yemek" senin olsun, Bir kuru "teşekkür" yazmazsan, "odun" nicki senin olsun. Thx, 10x, Thanx. Teşekkür etmeyen kullanmasın, teşekkür etmeden kullanan da utansın.

 
Sayfa: 1   Aşağı git
 

ÜYELER İÇİN YASAL UYARI

Bu site bir forum sitesidir. Üyelik sistemlidir. Üyelerimiz forum kurallarını üye olurken kabul etmiş sayılır. Üyelerimizin yazdıkları önceden kontrol edilemez ve yazdıklarından dolayı bu site sorumlu tutulamaz. Sitede bulunan linklerin tamamı kopya olup, site sahibiyle ve yönetimiyle ilişkili değildir. Forum alanlarını kullanırken; 3.Şahısların kişilik ve gizlilik haklarını ihlal edici iletiler yazmak, pornografik görüntüler paylaşmak, Hak sahibinden izin almadan MP3, Film, dizi, video, kitap, dergi, yazılım vb. eserleri doğrudan paylaşmak, ayrıca ilgili lisans sahibi olmayan sitelere erişim için link paylaşmak hukuka ve yasalara aykırıdır. T.C. yasalarına ve hukuka aykırı olan bu tür paylaşımlar site içerisinde tespit edildiği veya hak sahibi tarafından şikayete konu olduğu takdirde, kullanıcı siteden uzaklaştırılacağı gibi, sistem tarafından tutulan kayıtlar, talepleri halinde yasal mercilere verilebilecektir.

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, abuse@ingilizdili.org e-mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler ekibimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. .